Yönetim Ekibimiz


Okan Anitaş
Yönetim Kurulu Başkanı

1980 Almanya Doğumlu olup Maliye alanında Lisans ve Mali Denetim branşında Yüksek Lisans mezunudur. Lojistik sektöründe farklı organizasyonlarda yöneticilik yapmış olup 2012 yılından itibaren girişimci kişiliği ile sektörde yeni organizasyonların kurulmasında çeşitli ortaklıklarda yer almıştır. 2015 yılında ise soyadını taşıyan ve hayal ettiği lojistik hizmeti, kurumsal yapıyı, çalışanları ile birlikte büyüme ve ekip olma ruhunu gerçekleştirmeye çalıştığı Anitaş Lojistiği kurmuştur. Bugün Anitaş Lojistiğin YKB olarak görevini sürdürmektedir.


okan@anitaslojistik.com
Levent Erekinci
Genel Müdür

1977 doğumlu olup İstanbul Üniversitesi mezunudur. Eğitim sektörü başta olmak üzere çeşitli sektörlerde ve organizasyonlarda kurucu ortaklık ve yöneticilik görevleri gerçekleştirmiş olup 2015 yılı itibariyle Anitaş Lojistik ailesine katılmıştır. Satış ve Lojistik Operasyon departmanlarında yöneticilik görevleri yapmış ve 2018 yılında şirketin Genel Müdürlüğü görevine atanmıştır. İyi düzeyde İngilizce bilgisi bulunup aynı zamanda Türkiye Judo Federasyonu Merkez Hakem Komite üyesi, Milli sporcu ve IJF hakemidir.levente@anitaslojistik.com
Tülin Anitaş
İş Geliştirme ve Satış Müdürü

1974 Almanya doğumlu olup İstanbul Üniversitesi lisans mezunudur. Farklı sektörlerde profesyonel çalışma hayatını devam ettirmiş olup 2015 yılı itibariyle Anitaş Lojistik kuruluş sürecinde yer almıştır. İyi düzeyde Almanca ve İngilizce bilgisi bulunmakta olup şirketimizde İş Geliştirme ve Satış Müdürü olarak görev almaktadır.
tulin@anitaslojistik.com
Sevcan YAKIŞIR İSLAM
Mali İşler Müdürü

Mali İşler Müdürü : 1981 Kars doğumlu olup Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat bölümü mezunudur. 2004 yılı itibariyle muhasebe, finans mali işler alanlarında çeşitli firmalarda görev almıştır. 2009 yılında SMMM ruhsatını almaya hak kazanmıştır. 2017 yılı itibariyle şirketimize Mali ve İdari İşler Müdürü olarak katılmıştır.
sevcany@anitaslojistik.com
  •   Girne Mah. Girne Cad. Omega Deniz
         P. No:117-121 K:1 D:10 Maltepe/İst.
  •   0216 417 80 00
  •   0216 417 80 01
  • info@anitaslojistik.com