Ekibimizi Tanıyın

Hikayemiz

Ekibimiz

Hizmet sağlayıcı olarak müşterilerimizle birlikte kurguladığımız lojistik modellemelerin sahada doğru çalışması ve operasyonel süreçlerin minimum hata payı ile gerçekleşmesinin temel yolunun doğru görevleri üstlenmiş ekip olmayı başaran çalışma arkadaşları ile gerçekleşebileceğine inanıyoruz.

 

Bu inancımızı müşterilerimizin farklı ihtiyaç ve taleplerini karşılayabilmek, yeni lojistik hizmet alanlarında kendimizi geliştirmek ve hizmet kalitemizin devamlılığını sağlamak amacı ile tüm ekip arkadaşlarımıza yansıtıyoruz. Organizasyonumuzda görev alan tüm Anitaş çalışanları ve 3.parti paydaşlarımızla birlikte ilk gün taşıdığımız heyecanımız ile yolculuğumuza devam ediyoruz.

 

  • GüvenHizmet alıcılar için çok kritik bir hassasiyete sahip olan lojistik servislerin ve servis sağlayıcı seçiminin önemini biliyor ve bunu önemsiyoruz.
  • DeğişimHer şeyin dönüşmeye her geçen gün gelişmeye devam ettiğinin bilincinde günün koşul ve ihtiyaçlarına göre değişen lojistik ihtiyaçları en kısa sürede belirliyoruz.
  • DevamlılıkLojistik operasyon süreçlerinin devamlılığı, insana dayalı hizmet kalitesinin sürekliliği, uzun soluklu, devamlılık üzerine kurulu partner ilişkisi oluşturulmasının önemine inanıyoruz
+ Hizmet Alıcı
+ KG Taşınan Yük
+ Depolanan Palet
+ Sefer Km

Okan Anitaş

Founder

Tülin Anitaş

Yönetim Kurulu Üyesi

Fulya Atakan

Satış ve İş Geliştirme Müdürü

İlker Şellik

Mali İşler Müdürü

Cengiz Anitaş

Filo Müdürü

Yiğit Uluer

Lojistik Operasyonlar Müdürü

Ziya Zengin

Depo Operasyonları Müdürü

Hasan Perçin

Muhasebe Uzmanı

Telat Uslubaş

Avrupa Yakası Operasyon Sorumlusu

Yunus Emre Yaşaroğlu

Depo Ekip Lideri

Mert Topçu

Depo Operasyon Uzmanı