Hakkımızda

Hikayemiz

İlk Bakışta

  • Hızlı TeslimatlarMüşterilerimiz için hız ve zamanın önemini bilen gelişime, sizi dinlemeye açık, süreçlerinize kendi işi gibi sahip çıkan ekibimiz ile şirketinizin lojistik departmanı gibi çalışmaktayız.
  • Güvenli TaşımalarTüm taşınan yükleriniz ve depo stoklarınız geniş kapsamlı sigorta poliçelerimiz ile olası risklere karşı teminat altındadır. Ürünleriniz bizimle Güvendedir.
  • 7/24 DestekOperasyonlarını sürekli takip eden ekibimiz ile iş süreçleriniz hakkında 7/24 bilgi alabilir ne, nerede, nasıl sorularınızın yanıtlarını öğrenir ve muhataplarınıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz

Biz Kimiz

Butik Hizmet Modern Çözümler mottosu ile 2015 yılında sektöründe yenilikçi, hızlı, güvenilir, çözüm üreten ve teknolojik gelişim odaklı çalışma prensiplerini benimseyerek rakiplerinden farklı bir kulvar yaratma hedefi ile kurulduk.

Kuruluş hedeflerimiz doğrultusunda bugün partneri olduğumuz, dünyanın farklı bölgelerinden ülkemizde yatırım, iştirak veya fon olarak bulunan birçok yerleşik global markanın uzun soluklu lojistik servis sağlayıcısı olarak faaliyet göstermekteyiz.

Müşterilerimiz için lojistik servislerimizi müşteri memnuniyeti ve güveni başta olmak üzere günün ihtiyaçları, verimlilik, maliyet, iş zekası çözümleri ve teknolojik değişimleri takip ederek sürekli gelişen ve dönüşen bir anlayış ile gerçekleştirmekteyiz.

 

Parsiyel Dağıtım, Serbest Depolama ve Filo hizmetleri ile başladığımız yolculuğumuz bugün e-ticaret operasyonları, mikro dağıtım çözümleri, katma değerli depo hizmetleri, uluslararası taşımacılık, motokurye hizmetleri ile sürdürmekteyiz. Ayrıca ülkemizde mikromobilite sektöründe ilk lojistik servis sağlayıcısı olarak edindiğimiz tecrübe ile Mikromobilite operasyonları alanında uçtan uca tüm operasyon süreçlerinde hizmet veren lojistik servis sağlayıcısı konumundayız.

 

GÜVEN
DEĞİŞİM
DEVAMLILIK

Hizmet alıcılar için çok kritik bir hassasiyete sahip olan lojistik servislerin ve servis sağlayıcı seçiminin önemini biliyor ve bunu önemsiyoruz. Bu nedenle tüm lojistik süreçlerimizde bizden talep edilen veya verilmekte olan hizmetlere ilişkin yetkinliğimiz, operasyonel kabiliyetlerimiz, finansal yeterliliğimiz, fiyatlandırma modellerimiz ve gerekli performans kriterlerini sağlayabilme becerilerimizi, hizmet alıcılar ile açıkça paylaşıyor ve uzun soluklu karşılıklı memnuniyetin esas olduğu GÜVEN odaklı iş birliğinin gerçekleşmesini hedefliyoruz.

Her şeyin dönüşmeye her geçen gün gelişmeye devam ettiğinin bilincinde olarak verdiğimiz hizmetler kapsamında günün koşul ve ihtiyaçlarına göre değişen lojistik ihtiyaçları en kısa sürede belirliyor hayatımıza dokunan teknolojik gelişmeleri izleyerek işimize entegre ediyoruz.

Lojistik servis sağladığımız veya temasta olduğumuz tüm hizmet alıcılarda lojistik operasyon süreçlerinin devamlılığı, insana dayalı hizmet kalitesinin sürekliliği, uzun soluklu, devamlılık üzerine kurulu partner ilişkisi oluşturulmasının önemli olduğuna inanıyoruz. Bu kapsamda hizmet verdiğimiz tüm iş alanlarında süreçlerin, belirlenmiş standart ve performans kriterleri ile olağan akışının dışına çıkmadan aralıksız olarak lojistik hizmetleri sağlamayı hedefliyoruz.   

Yolculuğumuz..

2015 – 2017

Anitaş lojistik 2015 yılında İstanbul merkezli olarak %100 yerli sermaye ile yurtiçi lojistik hizmetler üretmek üzere kuruldu ve böylece  3 çalışanımız 1 hafif ticari aracımız ile lojistik girişim serüvenimizi başlattık.

 

Şirketimizde ilk projemiz olan gıda katkı üreticisi Kerry’ e hizmet vermeye başladık, Kocaeli Balçık lokasyonunda 1000m2 ilk serbest depomuzu faaliyete geçirdik mikro dağıtım operasyonunda kullanmak üzere ilk hafif ticari araç yatırımımızı gerçekleştirdik. Avrupa yakası operasyonumuz başladı ve çalışan sayımız 10 un üzerine çıktı.

2017 – 2019

Depo operasyonlarımızı genişlettik ve bugün aynı zamanda genel merkez ofislerimizin yer aldığı 6.000m2 alana sahip Akse depomuza taşındık, Hollanda ve Çin merkezli yeni depo müşterilerimize yeni tesisimizde hizmet vermeye başladık, parsiyel dağıtım organizasyonumuzu genişleterek ülke geneline dağıtım yapmaya başladık. Dedike araç filo yatırımlarımız anlaşma sağladığımız yeni müşterilerimiz ile birlikte devam etti ve hafif ticari araç filomuzu 10 un üzerine çıkardık. İzmir dedike araç operasyonlarımıza start verdik.

2019 – 2021

Genişleyen global marka müşteri portföyümüz ile birlikte şirketimizde SAP çözümlerine geçtik eş zamanlı olarak iş zekası uygulamaları saha yönetim mobil çözümlerini operasyonlarımıza entegre etmeye başladık, mikro dağıtım ve dedike araç operasyonlarında görev alan özmal araç yatırımımızı ikiye katladık. Mikromobilite saha çözümleri ile tanıştık ve bu alanda Türkiye de hizmet veren ilk lojistik şirketi olduk. Pandemi sürecinde zor şartlara rağmen müşteri taleplerini karşıladık ve faaliyetlerimize imkanlar dahilinde ara vermeden devam ettik.

2021 – 2023

Portföyümüze eklenen yeni depo projeleri ile birlikte Kocaeli Gebze lokasyonunda iki yeni tesis alanı açarak toplam depolama kapasitemizi 10.000m2 üzerine çıkardık. Araç filomuz 50 nin üzerine çıktı aynı zamanda mikromobilite operasyonlarında kullanılmak üzere 100 ün üzerinde motosiklet yatırımı yaparak özmal ve esnaf motokurye ekipleri oluşturduk. Türkiye geneli 15 ilde operasyon yönetimi sağlayarak lojistik hizmet verdik. Çalışan sayımız 70 kişiyi geçerek büyük bir aile olduk.

2023 – Günümüz

Anitaş bugün sektör bağımsız birçok farklı global markaya kuruluşunda benimsediği butik hizmet anlayışı ile depolama, taşıma, dağıtım, filo hizmetleri, e-ticaret, mikromobilite hizmetleri ve benzeri birçok katma değerli lojistik çözümleri sağlamaya devam ediyor. Aynı zamanda e-lojistik alanında ve motoryat imalatı sektöründe yaptığı ortaklıklar ile farklı sektör ve iş modellerini hayata geçiriyor. 2024 yılı itibari ile Avrupa parsiyel ve express taşımların ise startını vermeyi planlıyor.

+ Çalışan Ekip Üyemiz
+ m2 Depolama Sahası
+ Yıl SAP Deneyimi
+ Özmal Araç Filosu

Taleplerinize özel lojistik çözümler ve analizler için lütfen bize ulaşın