Mikromobilite

Farklı Sektörler Farklı Çözümler

Mikromobilite Sektörü Servislerimiz

Global ölçekte birçok ülkede kısa sürede hayata geçen karbon salınımını önleyen, çevreci ve metropol şehirlerde kısa mesafe ulaşımlar için alternatif çözüm olarak hayatı kolaylaştıran mikromobilite sektörünün Türkiye de bulunan ilk operatörlerine ilk hizmet üreten lojistik şirketiyiz.

Ülke genelinde elektrikli ve paylaşımlı ulaşım hizmeti vermek isteyen operatörlere lokasyon bağımsız hizmet üretiyoruz. Bir operatörün ihtiyaç duyabileceği tüm saha operasyonlarını ve şarj/bakım ara depolarını kurabiliyor insan, araç, ekipman kaynağı sağlayarak operatörlerin ana işlerine odaklanmasını sağlıyoruz.

  • Sahada cihaz dağıtımı, toplama, batarya değişim hizmetleri
  • Şarj ve ara bakım atölyelerini içeren bölge bazlı depoların kurulması
  • Cihazların ithalat süreçlerinde destek, depo ve montaj hizmetleri
Nasıl
Partner Olmak
Teknoloji

Nasıl hizmet sağlıyoruz

Mikromobilite sektörün dinamiklerine uygun 7/24 saha operasyonu yönetebilecek kapasitede doğru araç ve ekipmanlar ile hizmet üretiyoruz. Geniş motokurye portföyümüz swap operasyonlarını Türkiye genelinde gerçekleştirmemizi sağlıyor. Saha balance R balance ve arıza bakım hizmetlerini özmal araç filolarımız ve deneyimli sürücü ekiplerimiz ile gerçekleştiriyoruz.

Tedarikçi Değil Partner Olmak

Sektör bağımsız tüm müşterilerimiz için geçerli olacak şekilde tedarikçi olmaktan ziyade müşterimizin partneri olma ve uzun soluklu iş birlikteliği yapmayı hedefliyoruz. Önce operasyon ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile işimizi tutku ile yapıyoruz. 

SAP ve Saha Yönetim Çözümleri

 

Tüm projelerimizde SAP çözümlerimiz ile birlikte saha yönetim uygulamaları ve iş zekası çözümleri kullanıyoruz. Digital teslimat onayları, anlık iade teslimat bildirimleri, fatura raporlamaları gibi operasyonu ve back office süreçlerini kolaylaştırıcı çözümler sağlıyoruz.

Yiğit Uluer

Lojistik Operasyonlar Müdürü,
Taşıma ve Dağıtım Departmanı

yigitu@anitaslojistik.com+9-0216-417 8000

Bize Ulaşın