Depolama Çözümleri

Akıllı Depolar

Depolama Çözümleri

Anitaş, müşterilerinin lojistik süreçlerinde ihtiyaç duyduğu ürün stoklama ve katma değerli depo hizmetlerine ilişkin sektör ve ürün bazlı akıllı depolama çözümleri ve alanları sağlıyor.

Müşterilerin ana faaliyet konularına odaklanmasını önemsiyor ve destek birimi olan depolama çözümlerini müşterilerimizin iş yükünü kolaylaştıran modellemeler, WMS entegrasyonları ve yönetim anlayışı ile gerçekleştiriyoruz.

Tüm depolarımızda belirlenmiş kalite standartları, iş güvenliği süreçleri ve müşteri denetimine açık sahalarımız ile hizmet sunuyoruz. Depo operasyonlarımızda farklı sektör ve ürün gruplarına göre deneyimli depo ekibimiz ile stok yönetimi, iade operasyonları,  e-ticaret operasyonları, pazaryeri entegrasyonları, VAS hizmetleri, paletten adete ve adetten palete ürün kabul ve sipariş karşılama operasyonlarını  SAP  tabanlı WMS desteğimiz ile müşterilerimize özel butik çözümler sağlayarak hizmet üretiyoruz.

Depolama Çözümleri

STOK YÖNETİMİ

Müşterilerimizin depolama ihtiyaçlarını karşılamak üzere Kocaeli/Çayırova ve Gebze lokasyonlarında bulunan tesislerimizde tüm depo hizmet ve çözümlerini proje bazlı olarak gerçekleştirmekteyiz.

Palet bazlı ürünlerin raflı ve taban alanlarda stok yönetimini gerçekleştiriyoruz

SCU bazında skt ve lot ayrımı dahil olmak üzere stok takip ve yönetimi gerçekleştiriyoruz

İhtiyaç duyulan kalite ve isg şartlarını tüm tesislerimizde sağlıyoruz

Geniş teminatlı sigorta poliçelerimiz ile stoklarınızı güvende tutuyoruz

SİPARİŞ KARŞILAMA

Anitaş, stok yönetimini gerçekleştirdiği projelerde sipariş karşılama, ürün toplama, irsaliye düzenleme ve sevkiyata çıkarma süreçlerinin tamamını WMS tabanlı yönetmektedir. 

Tüm depo iş emirleri ve siparişlerini planlı bir şekilde karşılıyor ve raporluyoruz 

Ürün toplama, birleştirme sipariş oluşturma ve irsaliye kesim süreçlerini depo operasyonunun içerisinde tamamlıyoruz

Siparişleri kurguya ve talebe bağlı olarak müşterimizden veya müşterinin alıcılarından alarak sipariş karşılama operasyonlarını gerçekleştiriyoruz

KATMA DEĞERLİ HİZMETLER

Anitaş depolarında müşterilerimizin ihtiyaç duyabileceği birçok farklı katma değerli hizmeti depo operasyon ekiplerimizce gerçekleştirmektedir.

Tüm ürün elleçleme operasyonları

Etiketleme, koli değişimi, koli güvenliği, promosyon ürün ekleme hizmetleri

Koli içi ürün birleştirme ayrıştırma, numune alma, imha süreçlerini yönetme 

İade ürün operasyonlarının yönetimi kalite kontrol süreçleri

e-TİCARET HİZMETLERİ

e-Ticaret yapan müşterilerimiz için online platform siparişlerinin alınması ve sevk edilmesi sürecine kadar tüm operasyon sürecini yönetmekteyiz.

Pazaryeri entegrasyonları ve sipariş karşılama

Ürün toplama, irsaliye fatura düzenleme

Güvenli kargolamaya uygun ambalajlama hizmetleri

Anlık izleme ve faaliyet raporlamaları

RAPORLAMA VE ERP YÖNETİMİ

Anitaş lojistik tüm iş süreçlerini 5+ yıldan fazla kullanıcısı olduğu SAP üzerinden gerçekleştirmektedir. 

Birçok farklı yazılım ile konuşabilme ve entegrasyon süreçleri

İş süreçlerinin anlık izlenebilmesi ve raporlanması

Projeye özel ve ihtiyaç duyulan farklı toplama veya mal kabul modellemelerinin WMS üzerinde kurgulanması

Dökümanlar

Servislerimize ilişkin kısa sunum ve güncel haberlerimize aşağıdan ulaşabilirsiniz Kurumsal Sunum Bizden Haberler

Satış Destek

Lojistik talepleriniz için İş Geliştirme ve Satış Ekibimiz size yardımcı olmak için bekliyor

info@anitaslojistik.com+90 216 417 80 00

İletişime Geçin

Anitaş Lojistik Tanıtım

Detaylı bilgi edinmek ve operasyonlarımızı görmek için tanıtım filmimizi mutlaka izleyiniz

Müşterilerimize daha iyi hizmet üretmek için sürekli kendimizi ve operasyonlarımızı geliştiriyor iş zekası modellerini projelerimize ve iş süreçlerimize adapte ediyor ve sürekli değişim ve dönüşüm odaklı hareket ederek en verimli lojistik hizmetleri üretmek için aralıksız çalışıyoruz

İşimiz Tutkumuz
Devamlılık Zaman
Çözüm Odaklı

Neden bizimle çalışmalısınız  Herşeyden önce işini ve lojistiği seven değer yaratmayı önemseyen yaptıkları işi hizmet üretmenin ötesinde müşterilerimizin lojistik departmanı gibi çalışmayı ilke edinmiş kendi operasyonlarını gerçekleştiriyormuş gibi çalışan tutkulu bir ekip ile size hizmet üretiyoruz. Potansiyeli, ürettiği cirosu, iş hacmi gibi parametrelerden bağımsız olarak her müşterimize aynı önem ve hassasiyet ile yaklaşıp benzer standartlarda hizmet veriyor tüm müşterilerimizin aynı öneme sahip olduğuna inanıyor ve önemsiyoruz.

Uzun süreli iş ortaklıkları yapıyoruz  Planlı, açık ve doğru modellenmiş operasyonel başlangıçlar ile hizmet sağlama sürecimiz içerisinde müşterilerimizle yürüttüğümüz hızlı bilgi alışverişi, karşılıklı iş geliştirme müdahaleleri ile sürekli sürdürülebilir maliyetler oluşturmayı hedefliyor, ürettiğimiz hizmet kalitesinin ise aynı paralelde sürekli gelişmesini sağlamaya çalışıyoruz. Böylece devraldığımız lojistik operasyonların daha iyi çözümler ile ilerlemesini, doğru maliyetlerde kalmasını ve müşterilerimizin beklentilerinin karşılanmasını amaçlıyoruz. Bu sürecin doğal bir sonucu olarak sağlıklı kurulan Müşteri – Partner ilişkisi ile uzun soluklu kontratlar gerçekleştiriyoruz.

Birlikte çözüm üretiyoruz  Anitaş, organizasyonu içerisinde iki önemli unsuru barındırmayı hedefliyor. İlk olarak butik bir organizasyon yapısı ile müşterilerine operasyonel süreçlerinde ihtiyaç duyacağı her türlü çözüme 7/24 tüm Anitaş ekibine anlık olarak ulaşabilme imkanını sağlarken ikinci olarak yarattığı bu esnek yapıyı yönetim ekibi, iş zekası, KPI raporlamaları, ERP ve sistem entegrasyonları ile destekleyerek müşterilerine ihtiyaç duyduğu kurumsal desteği verebilmesidir. 

  • İş zekası ve SAP ÇözümleriTüm operasyonel ve finansal süreçlerimizde İş zekasına dayalı SAP çözümleri kullanıyoruz
  • Akıllı DepolarSerbest depo yönetimlerinde birçok farklı sektöre akıllı çözümler ile hizmet veriyoruz
  • %100 Rapor ve Stok GüvenliğiDepolarımızda yönettiğimiz stoklarda ve raporlamalarımızda %100 doğruluk garanti ediyoruz

Taleplerinize özel lojistik çözümler ve analizler için lütfen bize ulaşın