Teknoloji Donanım

Farklı Sektörler Farklı Çözümler

Teknoloji ve Donanım Sektörü Hizmetleri

Günümüzün en önemli ve dinamik sektörlerinde olan teknoloji ve donanım firmalarına lojistik hizmetler üretmekteyiz.

Sektör oyuncularının özellilkle ithalat süreçleri sonrası yüksek stoklama maliyetlerine katlanmadan hızlı lojistik operasyonlar gerçekleştirerek çözümler sağlıyoruz. Bilgisayar bileşenleri, yazarkasa pos sistemleri gibi hassas iş süreçlerine tabi küçük parça değerli ürünlerin depo operasyonlarını ve taşıma operasyonlarını gerçekleştiriyoruz.

  • Donanım ve Teknoloji ürünleri bileşenleri depolama operasyonları
  • Yüksek ürün bedelli taşıma operasyonları
  • Koli değişimi, garanti evrakları, etiketleme, iade ürün stoklama vb katma değerli hizmetler
Nasıl
Partner Olmak
Teknoloji

Sektöre nasıl hizmet üretiyoruz

Teknoloji  ve donanım gurubu ürünlerde hassasiyet, ürün kaybı, hızlı operasyon gerçekleştirme süreçlerinin müşterilerimiz için önemini biliyoruz. %100 stok güvenliği, taşıma operasyonlarında yüksek sigorta teminatlarımız ile operasyon süreçlerinin güvenle gerçekleşmesini sağlıyoruz. İthalat konteynerlerinin boşaltma ve yeni siparişlerin karşılanarak sevk edilme süreçlerini gerçekleştiriyoruz.

Tedarikçi Değil Partner Olmak

Sektör bağımsız tüm müşterilerimiz için geçerli olacak şekilde tedarikçi olmaktan ziyade müşterimizin partneri olma ve uzun soluklu iş birlikteliği yapmayı hedefliyoruz. Önce operasyon ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile işimizi tutku ile yapıyoruz. 

SAP ve Saha Yönetim Çözümleri

Tüm projelerimizde SAP çözümlerimiz ile birlikte saha yönetim uygulamaları ve iş zekası çözümleri kullanıyoruz. Digital teslimat onayları, anlık iade teslimat bildirimleri, fatura raporlamaları gibi operasyonu ve back office süreçlerini kolaylaştırıcı çözümler sağlıyoruz.

Hasan Perçin

Muhasebe Uzmanı,
Mali İşler Departmanı

hasanp@anitaslojistik.com+9-0216-417 8000

Bize Ulaşın