E-Ticaret Çözümleri

Butik Hizmet Modern Çözümler

e-Ticaret Çözümleri

Tüketicilerin dijitalleşme ile birlikte değişen alışveriş davranışlarını gözlemliyor her geçen gün büyüyen e-ticaret sektörüne ve pazar yeri satıcılarına özel lojistik çözümler gerçekleştiriyoruz.  

Anitaş Lojistik adet, parça, takım vb farklı miktarda ürünlere ilişkin koli bazlı e-ticaret siparişlerini hazırlama etiketleme, birleştirme, ayrıştırma güvenli taşıma materyalleri ile ambalajları besleme, iade ürün kabul ve kontrol işlemleri, tedarikçilerden ana depoya ürün toplama hizmetlerini sağlamaktadır. Ayrıca pazaryeri sipariş entegrasyonlarını yaparak tüm bu iş süreçlerini SAP üzerinden gerçekleştirmekte ve kargo sürecine kadar müşterilerin ihtiyaç duyduğu hizmetleri tek bir noktadan kontrol ederek gerçekleştirmektedir.

Çözümler & Hizmetler

Üretici ve ithalatçılardan ürünlerin ana depoya toplanması

e-Ticaret müşterilerimizin ürün tedarik süreçlerinde ihtiyaç duydukları komple veya parsiyel bazlı taşıma ve toplama operasyonlarını gerçekleştiriyoruz.

Pazaryeri satışı öncesi ürün hazırlıkları

Tedarikçi ürünlerin ana depomuza varışı sonrasında pazaryerine çıkış öncesinde müşterimizin belirlediği terminler ve miktarlar dahilinde ürünleri satışa hazır hale getiriyoruz. Satış başlangıcı sonrasında ise  projede belirlenmiş miktarda ürünü sürekli satışa hazır ambalajlı halde acil emniyet stok olarak sipariş karşılamaya hazır şekilde tutuyoruz.

Paketleme, Ayrıştırma, Birleştirme, Güvenli Kargo Ambalajı Oluşturma

Tüm e-ticaret ürünlerinde ihtiyaç duyulan katma değerli koli işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Birleştirme, takım oluşturma, promosyon eklem, garanti belgeleri gibi birçok işlemin yanı sıra ürünlere özel belirlenmiş güvenli kargo ambalajlamalarını yapıyoruz.

Sipariş Karşılama, Ürün Toplama, Fatura Düzenleme, Anlaşmalı Kargo Sevkiyat

Müşterilerimizin tercihine göre pazaryeri direk sipariş alma veya müşteri üzerinde iş emri alarak sipatiş toplama, irslaliye fatura düzenleme ve pazaryeri kargosuna teslim süreçlerini gerçekleşitiyoruz.

Pazaryerleri veya pazaryerleri entegratör platformlar ile SAP entegrasyonları

Birçok e-ticaret platformu ile entegrasyon sağlayabiliyor ve tüm iş süreçlerini SAP üzerinden gerçekleştiriyoruz.

Raporlama ve Bilgi Akışı, Günlük Hareket Listeleri

Tüm günlük süreçler müşterilerimize belirledikleri zaman diliminde ve belirledikleri datalar ile birlikte  raporlanır.

Pazaryerleri kampanya süreçleri öncesi hazırlık

Pazaryerleri kampanya dönemleri öncesi öngörüleri müşterilerimiz ile oluşturuyor ve ani sipariş dalgalanmalarına karşı hazırlıklı hareket ediyoruz.

Dökümanlar

Servislerimize ilişkin kısa sunum ve güncel haberlerimize aşağıdan ulaşabilirsiniz Kurumsal Sunum Bizden Haberler

Satış Destek

Lojistik talepleriniz için İş Geliştirme ve Satış Ekibimiz size yardımcı olmak için bekliyor

info@anitaslojistik.com+90 216 417 80 00

İletişime Geçin

Anitaş Lojistik Tanıtım

Detaylı bilgi edinmek ve operasyonlarımızı görmek için tanıtım filmimizi mutlaka izleyiniz

Müşterilerimize daha iyi hizmet üretmek için sürekli kendimizi ve operasyonlarımızı geliştiriyor iş zekası modellerini projelerimize ve iş süreçlerimize adapte ediyor ve sürekli değişim ve dönüşüm odaklı hareket ederek en verimli lojistik hizmetleri üretmek için aralıksız çalışıyoruz

işimiz tutkumuz
Devamlılık
Çözüm Odaklı

Neden Bizimle Çalışmalısınız  Herşeyden önce işini ve lojistiği seven değer yaratmayı önemseyen yaptıkları işi hizmet üretmenin ötesinde müşterilerimizin lojistik departmanı gibi çalışmayı ilke edinmiş kendi operasyonlarını gerçekleştiriyormuş gibi çalışan tutkulu bir ekip ile size hizmet üretiyoruz. Potansiyeli, ürettiği cirosu, iş hacmi gibi parametrelerden bağımsız olarak her müşterimize aynı önem ve hassasiyet ile yaklaşıp benzer standartlarda hizmet veriyor tüm müşterilerimizin aynı öneme sahip olduğuna inanıyor ve önemsiyoruz.

Devamlılık ve Zaman Planlı, açık ve doğru modellenmiş operasyonel başlangıçlar ile hizmet sağlama sürecimiz içerisinde müşterilerimizle yürüttüğümüz hızlı bilgi alışverişi, karşılıklı iş geliştirme müdahaleleri ile sürekli sürdürülebilir maliyetler oluşturmayı hedefliyor, ürettiğimiz hizmet kalitesinin ise aynı paralelde sürekli gelişmesini sağlamaya çalışıyoruz. Böylece devraldığımız lojistik operasyonların daha iyi çözümler ile ilerlemesini, doğru maliyetlerde kalmasını ve müşterilerimizin beklentilerinin karşılanmasını amaçlıyoruz. Bu sürecin doğal bir sonucu olarak sağlıklı kurulan Müşteri – Partner ilişkisi ile uzun soluklu kontratlar gerçekleştiriyoruz.

Birlikte çözüm üretiyoruz gdlr_core_space height=”20px”]Anitaş, organizasyonu içerisinde iki önemli unsuru barındırmayı hedefliyor. İlk olarak butik bir organizasyon yapısı ile müşterilerine operasyonel süreçlerinde ihtiyaç duyacağı her türlü çözüme 7/24 tüm Anitaş ekibine anlık olarak ulaşabilme imkanını sağlarken ikinci olarak yarattığı bu esnek yapıyı yönetim ekibi, iş zekası, KPI raporlamaları, ERP ve sistem entegrasyonları ile destekleyerek müşterilerine ihtiyaç duyduğu kurumsal desteği verebilmesidir. 

  • İş zekası ve SAP ÇözümleriTüm operasyonel ve finansal süreçlerimizde İş zekasına dayalı SAP çözümleri kullanıyoruz
  • Akıllı DepolarSerbest depo yönetimlerinde birçok farklı sektöre akıllı çözümler ile hizmet veriyoruz
  • %100 Rapor ve Stok GüvenliğiDepolarımızda yönettiğimiz stoklarda ve raporlamalarımızda %100 doğruluk garanti ediyoruz

Taleplerinize özel lojistik çözümler ve analizler için lütfen bize ulaşın