Baskı Ofset Mürekkeb

Farklı Sektörler Farklı Çözümler

Matbaa Mürekkebi Sektör Hizmetleri

Anitaş lojistik matbaa mürekkebi sektör liderlerinden 25 den fazla ülkede faaliyeti bulunan Almanya merkezli Huber Group un Türkiye İstanbul ve İzmir lojistik operasyonlarında hizmet üretmektedir. 

10 yılı aşkın süredir Huber Group Türkiyenin micro dağıtım  ve İstanbuldan ülke geneli parsiyel taşıma operasyonlarını gerçekleştirmekteyiz. Dedike araç filolarımızda ADR kapsamlı araçlarımız ve SRC5 sertifikalı sürücülerimiz ile hizmet üretiyoruz.

  • Sipariş karşılama günlük matbaa ve alıcılara teslimat hizmetleri
  • Araç izleme anlık online teslimat bilgilendirmeleri
  • Parsiyel dağıtımda ürün hassasiyeti ve sınıfına göre taşıma
Nasıl
Partner Olmak
Teknoloji

Matbaa Mürekkebi sektörü hizmetimiz

Müşteri talebine ve operasyon ihtiyacına göre belirlenmiş araç filoları ile ADR li taşıma operasyonları, teslimat performanslarının ölçümü saha yönetim programları ile teslimat takipleri müşteriye özel operasyon yöneticisi ile iş idaresi ve anlık bilgi akışları sağlıyoruz. 

Tedarikçi değil Partner olmak 

Sektör bağımsız tüm müşterilerimiz için geçerli olacak şekilde tedarikçi olmaktan ziyade müşterimizin partneri olma ve uzun soluklu iş birlikteliği yapmayı hedefliyoruz. Önce operasyon ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile işimizi tutku ile yapıyoruz. 

SAP ve Saha Yönetim Çözümleri

Tüm projelerimizde SAP çözümlerimiz ile birlikte saha yönetim uygulamaları ve iş zekası çözümleri kullanıyoruz. Digital teslimat onayları, anlık iade teslimat bildirimleri, fatura raporlamaları gibi operasyonu ve back office süreçlerini kolaylaştırıcı çözümler sağlıyoruz.

Telat Uslubaş

Operasyon Sorumlusu,
Avrupa Yakası

hubersevkiyat@anitaslojistik.com+9-0534-561 5014

Bize Ulaşın