Filo Hizmetleri

Ticari Kiralama Operasyonları

Filo Hizmetleri

Hizmet alıcıların kendi kaynakları ile oluşturduğu asıl faaliyet alanları dışında kalan filo yönetimi ve şehiriçi dağıtıma ilişkin lojistik operasyonları en verimli şekilde yeniden modelleyerek hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin dağıtım ihtiyaçlarını araç tipleri, filo sayısı, dağıtım tipi bazında analiz ediyor ihtiyaçlarına göre en verimli dedike araç filo parklarını oluşturuyor ve ekiplerinin bir parçası olarak hizmet üretiyoruz.

Filo operasyon hizmetlerimizde projelere özel ihtiyaçlara göre farklı tipte ticari araçlardan motosikletlere kadar geniş bir yelpazede filoların oluşturulması dedike hizmetlerin üretilmesi ve ticari araçların orta ve uzun dönem kiralanması hizmetlerini üretiyoruz. 7/24 sürücülü mikro dağıtım operasyonlardan, araç içi kurye hizmetlerine, yükleme/boşaltma hizmetlerinden anlık online teslimat bilgileri ve elektronik imza alınmasına farklı ısı rejimlerine özel araçlar ile taşıma yapılması veya kiralık filoların aynı hizmet anlayışı ile yönetilmesi ve tüm bu süreçlerin izlenebilir olmasını sağlayarak müşteri odaklı hizmet üretiyoruz. 

Filo Hizmetleri

Ticari Taşıt Kiralama

Orta ve uzun vadeli ticari araç kiralama modelini lojistik ihtiyaç ve operasyon hareketlerinin önemini bilerek gerçekleştiriyor kesintisiz servis ve hizmet sağlıyoruz.

Uzun dönem farklı tip ve modelde kiralama operasyonları

Servis hizmeti,  anlık destek, 7/24 ulaşılabilir hizmet sağlıyoruz

Farklı taşıt tipleri dahil olmak üzere yatırım ve kiralama operasyonlarını gerçekleştiriyoruz

Filo Dönüşüm

Müşterilerimizin ana faaliyet konularına odaklanmasını önemsiyor ve filo yönetim ve yatırım yükünü üstleniyoruz

Müşteri mevcut filolarını satın alarak dönüştürüyoruz

İhtiyaç duyulan farklı araç tiplerini tedarik ederek filo yapısını değiştiriyoruz

Uzun süreli kontratlar ile yatırım finansmanını ve operasyon yönetim hizmetini sağlıyoruz

Katma Değerli Hizmetler

Tüm kiralama ve dağıtım operasyonlarında müşteri ihtiyaçlarını gözeterek standart dışı müşteriye özel butik çözümler sağlıyor ve katma değerli ek hizmetler üretiyoruz.

Sürücü yönetimi ve eğitimleri gerçekleştiriyoruz

Teslimat, evrak dönüşü, kurulum hizmetleri, merch raf hizmetleri, tahsilat sipariş alma gb birçok ek hizmeti üretiyoruz

Araç takip, ürün teslimat izleme online imza ve iş süreci hizmetleri

Dökümanlar

Servislerimize ilişkin kısa sunum ve güncel haberlerimize aşağıdan ulaşabilirsiniz Kurumsal Sunum Bizden Haberler

Satış Destek

Lojistik talepleriniz için İş Geliştirme ve Satış Ekibimiz size yardımcı olmak için bekliyor

info@anitaslojistik.com+90 216 417 80 00

İletişime Geçin

Anitaş Lojistik Tanıtım

Detaylı bilgi edinmek ve operasyonlarımızı görmek için tanıtım filmimizi mutlaka izleyiniz

Müşterilerimize daha iyi hizmet üretmek için sürekli kendimizi ve operasyonlarımızı geliştiriyor iş zekası modellerini projelerimize ve iş süreçlerimize adapte ediyor ve sürekli değişim ve dönüşüm odaklı hareket ederek en verimli lojistik hizmetleri üretmek için aralıksız çalışıyoruz

İŞİMİZ TUTKUMUZ
DEVAMLILIK VE ZAMAN
ÇÖZÜM ODAKLIYIZ

Neden bizimle çalışmalısınız Herşeyden önce işini ve lojistiği seven değer yaratmayı önemseyen yaptıkları işi hizmet üretmenin ötesinde müşterilerimizin lojistik departmanı gibi çalışmayı ilke edinmiş kendi operasyonlarını gerçekleştiriyormuş gibi çalışan tutkulu bir ekip ile size hizmet üretiyoruz. Potansiyeli, ürettiği cirosu, iş hacmi gibi parametrelerden bağımsız olarak her müşterimize aynı önem ve hassasiyet ile yaklaşıp benzer standartlarda hizmet veriyor tüm müşterilerimizin aynı öneme sahip olduğuna inanıyor ve önemsiyoruz.

Uzun süreli iş ortaklıkları yapıyoruz   Planlı, açık ve doğru modellenmiş operasyonel başlangıçlar ile hizmet sağlama sürecimiz içerisinde müşterilerimizle yürüttüğümüz hızlı bilgi alışverişi, karşılıklı iş geliştirme müdahaleleri ile sürekli sürdürülebilir maliyetler oluşturmayı hedefliyor, ürettiğimiz hizmet kalitesinin ise aynı paralelde sürekli gelişmesini sağlamaya çalışıyoruz. Böylece devraldığımız lojistik operasyonların daha iyi çözümler ile ilerlemesini, doğru maliyetlerde kalmasını ve müşterilerimizin beklentilerinin karşılanmasını amaçlıyoruz. Bu sürecin doğal bir sonucu olarak sağlıklı kurulan Müşteri – Partner ilişkisi ile uzun soluklu kontratlar gerçekleştiriyoruz.

Birlikte çözüm üretiyoruz Anitaş, organizasyonu içerisinde iki önemli unsuru barındırmayı hedefliyor. İlk olarak butik bir organizasyon yapısı ile müşterilerine operasyonel süreçlerinde ihtiyaç duyacağı her türlü çözüme 7/24 tüm Anitaş ekibine anlık olarak ulaşabilme imkanını sağlarken ikinci olarak yarattığı bu esnek yapıyı yönetim ekibi, iş zekası, KPI raporlamaları, ERP ve sistem entegrasyonları ile destekleyerek müşterilerine ihtiyaç duyduğu kurumsal desteği verebilmesidir. 

  • İş zekası ve SAP çözümleriTüm operasyonel ve finansal süreçlerimizde İş zekasına dayalı SAP çözümleri kullanıyoruz
  • Akıllı DepolarSerbest depo yönetimlerinde birçok farklı sektöre akıllı çözümler ile hizmet veriyoruz
  • %100 Rapor ve Stok GüvenliğiDepolarımızda yönettiğimiz stoklarda ve raporlamalarımızda %100 doğruluk garanti ediyoruz

Taleplerinize özel lojistik çözümler ve analizler için lütfen bize ulaşın