Gıda & Besin Katkıları

Farklı Sektörler Farklı Çözümler

Gıda ve Besin Sektörü Operasyonlarımız

Anitaş, Gıda, Gıda Katkıları ve Hayvansal Besin Katkıları alanında dünya ölçeğinde sektör lideri olan İrlandalı Kerry Group ve Hollandalı DSM Besin markalarının uzun soluklu partneri olarak Türkiye operasyonlarında lojistik servis sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. 

Bu sektör özellikle yönetim ve operasyon yöneticilerimizin en tecrübeli olduğu sektörlerin başında gelmektedir. Yıllara dayanan birikimimiz ve tüm süreçlerimizde en üst seviyede tutmaya çalıştığımız kalite standartlarımız ile hizmet üretmekteyiz. İthalat veya üretim sonrası ihtiyaç duyulan tüm lojistik süreçlerini tek elden yönetmekteyiz.

  • Üretim > ana depo, sipariş > sevkiyat, teslimat > iade, kalite > imha süreçlerinin yönetimi
  • SKT takipleri, ambalaj etiket değişimleri, numune alma hazırlama süreçleri
  • Tam entegrasyon sipariş sevkiyat e-irsaliye düzenlenmesi
  • Ürünlerin ülke geneli FTL, LTL ve şehiriçi micro dağıtım hizmetlerinin verilmesi
Nasıl
PARTNER OLMAK
TEKNOLOJİ

Gıda ve Besin sektörüne Nasıl hizmet üretiyoruz Anitaş Lojistik bu alanda sahip olduğu deneyimi müşterilerinin birikim ve hedefleri ile birleştirerek en iyi operasyonel sonuçları almayı hedefliyor. Sektör müşterilerine fabrikalarından ürünlerini teslim alıp stok operasyonu ile başlattığı süreci nihai müşteri alıcılarına teslimat, iadelerin toplanması, kalite kontrollerinin yapılması ve imha süreçlerinin gerçekleştirilmesine kadar uçtan uca hizmet sağlayarak gerçekleştirmektedir. 

Tedarikçi değil partner olmak

 

Sektör bağımsız tüm müşterilerimiz için geçerli olacak şekilde tedarikçi olmaktan ziyade müşterimizin partneri olma ve uzun soluklu iş birlikteliği yapmayı hedefliyoruz. Önce operasyon ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile işimizi tutku ile yapıyoruz. 

SAP ve Saha Yönetim Çözümleri

Tüm projelerimizde SAP çözümlerimiz ile birlikte saha yönetim uygulamaları ve iş zekası çözümleri kullanıyoruz. Digital teslimat onayları, anlık iade teslimat bildirimleri, fatura raporlamaları gibi operasyonu ve back office süreçlerini kolaylaştırıcı çözümler sağlıyoruz.

Ziya Zengin

Depo Müdürü,
Depolar Departmanı

ziyaz@anitaslojistik.com+9-0262-743 4364

Bize Ulaşın