Yurtiçi Taşıma

Butik Hizmet Modern Çözümler

Yurtiçi Taşıma

Yurtiçinde ülke geneline ağır ve hafif ticari araçlar ile şehirlerarası komple taşıma, parsiyel dağıtım ve şehiriçi nokta bazlı mikro teslimat yaparak karayolu taşımalarını gerçekleştiriyoruz.

Müşterilerimizin bulundukları endüstri grubu ve ürünlerinin niteliklerine göre uygun taşıma şekillerini uygun tipte araçlar ile sağlıyoruz.

Proje bazlı yönetim anlayışımız ile müşterilerimizin şehirlerarası ürün gönderimlerini hafif ve ağır ticari araç parkımız, güçlü tedarikçi yapımız ve anlaşmalı kiralık araçlarımız ile farklı taşıma tiplerinde ülke genelinde gerçekleştirmekteyiz. Taşıma operasyonlarında yüksek teminatlı taşıyıcı sorumluluk poliçeleri ile sevkiyat esnasında meydana gelebilecek olası hasar ve riskler teminat altına alınarak ürünlerin güvenliği sağlanmaktadır.

Taşıma Hizmetlerimiz

Komple Taşımalar

Komple taşıma operasyonlarında zamanında araç tedarik performansı, ürün hassasiyetine uygun taşımalar, yük takibi, teslimat süreçlerinin izlenmesi ve müşteri geri bilgilendirme hizmetleri ile müşteri talebinden teslimata kadar tüm operasyon süreçleri izlenerek müşterilerimize özel hizmet üretilmektedir.

Tır Kamyon bazında şehirlerarası taşıma hizmetleri

Tüm taşımalarda yüksek sigorta teminatları

Araç tedarik, yükleme, sefer ve teslimat aşamalarının anlık takip ve raporlanması

Ürün tipine uygun tenteli, kapalı kasa, panel kasa, frigofrik araç tedariki

Parsiyel Taşımalar

Palet ve koli bazlı endüstriyel ürünlerin parsiyel dağıtım organizasyonunu İstanbul çıkışlı olmak üzere Türkiye geneline mevcut hatlarımız, iş ortaklarımız ve bölgesel acentalarımız ile oluşturduğu organizasyon içerisinde gerçekleştirmekteyiz.

Özellikle hassas gıda ve gıda hammaddelerinin parsiyel dağıtımında uzmanlaşan Anitaş Lojistik ürün gruplarına göre dağıtım organizasyonlarını planlamakta, Marmara bölgesinde bulunan müşteri noktalarından teslim aldığı ürünleri Kocaeli/Çayırovada bulunan depo ve transfer merkezinde konsolide ederek gün aşırı çıkışlar ile ülke genelindeki birçok noktaya ulaşmaktadır.

Kocaeli/Çayırova, İstanbul/Esenyurt, İzmir/Çiğli çıkışlı parsiyel operasyonlar 

Sevkiyat ve teslimat raporlamaları

Sigorta teminatlı taşımalar

Şehiriçi Hafif Ticari Taşımalar

Anitaş, İstanbul ve İzmir metropol illerinde müşterilerin gün içinde yakın mesafe taşıma ihtiyaçlarına cevap vermekte hafif ticari ve kamyon tipi araç filosu ile anlık talepleri karşılamaktadır. 

Anlık taşıma taleplerinin karşılanması

6m3 den 21m3 e kadar farklı hacımde filo araçları ile taşıma

Şehiriçi teslimatlarda anlık takip ve izleme

Özel Yük Taşımaları

Proje bazlı veya yük cinsine özel müşterilerimizin ihtiyaç duyacağı taşıma hizmetlerini uygun ekipman, araç, yönetmelik ve sigorta teminatlarını organize ederek gerçekleştirmekteyiz.

Motoryat taşımacılığı

Değerli ve kıymetli eşya taşımacılığı

Ağır yük taşımacılığı

Dökümanlar

Servislerimize ilişkin kısa sunum ve güncel haberlerimize aşağıdan ulaşabilirsiniz Kurumsal Sunum Bizden Haberler

Satış Destek

Lojistik talepleriniz için İş Geliştirme ve Satış Ekibimiz size yardımcı olmak için bekliyor

info@anitaslojistik.com+90 216 417 80 00

İletişime Geçin

Anitaş Lojistik Tanıtım

Detaylı bilgi edinmek ve operasyonlarımızı görmek için tanıtım filmimizi mutlaka izleyiniz

Müşterilerimize daha iyi hizmet üretmek için sürekli kendimizi ve operasyonlarımızı geliştiriyor iş zekası modellerini projelerimize ve iş süreçlerimize adapte ediyor ve sürekli değişim ve dönüşüm odaklı hareket ederek en verimli lojistik hizmetleri üretmek için aralıksız çalışıyoruz

İşimiz Tutkumuz
Devamlılık ve Zaman
Çözüm Odaklı

Neden bizimle çalışmalısınız 

Herşeyden önce işini ve lojistiği seven değer yaratmayı önemseyen yaptıkları işi hizmet üretmenin ötesinde müşterilerimizin lojistik departmanı gibi çalışmayı ilke edinmiş kendi operasyonlarını gerçekleştiriyormuş gibi çalışan tutkulu bir ekip ile size hizmet üretiyoruz. Potansiyeli, ürettiği cirosu, iş hacmi gibi parametrelerden bağımsız olarak her müşterimize aynı önem ve hassasiyet ile yaklaşıp benzer standartlarda hizmet veriyor tüm müşterilerimizin aynı öneme sahip olduğuna inanıyor ve önemsiyoruz.

Uzun süreli iş ortaklıkları

Planlı, açık ve doğru modellenmiş operasyonel başlangıçlar ile hizmet sağlama sürecimiz içerisinde müşterilerimizle yürüttüğümüz hızlı bilgi alışverişi, karşılıklı iş geliştirme müdahaleleri ile sürekli sürdürülebilir maliyetler oluşturmayı hedefliyor, ürettiğimiz hizmet kalitesinin ise aynı paralelde sürekli gelişmesini sağlamaya çalışıyoruz. Böylece devraldığımız lojistik operasyonların daha iyi çözümler ile ilerlemesini, doğru maliyetlerde kalmasını ve müşterilerimizin beklentilerinin karşılanmasını amaçlıyoruz. Bu sürecin doğal bir sonucu olarak sağlıklı kurulan Müşteri – Partner ilişkisi ile uzun soluklu kontratlar gerçekleştiriyoruz.  

Birlikte Çözüm

Anitaş, organizasyonu içerisinde iki önemli unsuru barındırmayı hedefliyor. İlk olarak butik bir organizasyon yapısı ile müşterilerine operasyonel süreçlerinde ihtiyaç duyacağı her türlü çözüme 7/24 tüm Anitaş ekibine anlık olarak ulaşabilme imkanını sağlarken ikinci olarak yarattığı bu esnek yapıyı yönetim ekibi, iş zekası, KPI raporlamaları, ERP ve sistem entegrasyonları ile destekleyerek müşterilerine ihtiyaç duyduğu kurumsal desteği verebilmesidir. 

  • İş Zekası ve SAP YönetimiTüm operasyonel ve finansal süreçlerimizde İş zekasına dayalı SAP çözümleri kullanıyoruz
  • Akıllı DepolarSerbest depo yönetimlerinde birçok farklı sektöre akıllı çözümler ile hizmet veriyoruz
  • %100 Rapor ve Stok GüvenliğiDepolarımızda yönettiğimiz stoklarda ve raporlamalarımızda %100 doğruluk garanti ediyoruz

Taleplerinize özel lojistik çözümler ve analizler için lütfen bize ulaşın