Dağıtım Hizmetleri

B2B Micro Dağıtımlar

Dağıtım Hizmetleri

Metropol iller başta olmak üzere müşteri talepleri ile birlikte projeye uygun analiz edilmiş dağıtım modellemeleri ve araç filoları oluşturuyoruz.

Anitaş,  mikro dağıtım ve nokta bazlı temasa dayalı filo operasyonlarında sahip olduğu know how ile müşterilerine yüksek performanslı hizmet ve katma değerli çözümler yaratmaktadır.

Gün içinde rutine dayalı belirli teslimat noktalarına sürekli ürün gönderimi yapan veya noktaya temas ihtiyacı olan hareketleri şehirlerin dinamiklerine göre planlıyor operasyonun ihtiyaç duyduğu çözümleri belirliyor teslimat noktaları, trafik, geçişler, ticari araç çalışma saatleri gibi birçok parametreyi birlikte değerlendirerek müşterimize özel sabit dedike araç parkları oluşturarak dağıtım operasyonlarını gerçekleştiriyoruz.

Dağıtım Modelleri

Sabit Dedike Araç Hizmetleri

Dedike araç hizmetimiz ile müşterilerin kendi faaliyet alanlarına yönelmesini sağlıyor araç, sürücü, yatırım vb filo ve dağıtıma ilişkin süreçleri üstleniyoruz. Hizmet kapsamında dedike araçlar projeye tahsisli olarak özel hizmet üretiyorlar.

Projeye uygun önceden belirlenmiş araç tiplerinden oluşan filo

Projeye göre sahada müşteriye özel operasyon yöneticisi

Sabit araçlar sabit sürücüler devamlı dağıtım ekibi

Parça Bazlı Dağıtım Hizmetleri

Belirli periyotlar ile adet ve parça bazlı paylaşımlı dağıtım ihtiyacı olan müşterilerimiz için yükleri transfer depolarımızda konsolide ederek şehir içinde alıcılarına teslimatları gerçekleştirmekteyiz.

Nokta bazlı teslimatlar

Sektör bazlı ürün birleştirme geçici depolama ve dağıtım

İzlenebilir dağıtım süreçleri

Katma Değerli Dağıtım Hizmetleri

Ürün teslimatı ile birlikte farklı sektörel çözümlere ihtiyaç duyan 

Nearshoring is fast becoming a Retail trend, with many stakeholders concentrated.

Transporting goods from a Distribution Center (DC) to the final point of sale comes with its own logistics.

Logisco orchestrates the flow of products, partly or completely, along the entire supply chain until.

İş Zekası Çözümleri

At Logisco, we know experience matters. That’s why customers trust us — we have more than 60 years of experience in the logistics and transportation industry. For your services, this translates to competence around the globe.

Nearshoring is fast becoming a Retail trend, with many stakeholders concentrated.

Transporting goods from a Distribution Center (DC) to the final point of sale comes with its own logistics.

Logisco orchestrates the flow of products, partly or completely, along the entire supply chain until.

Dökümanlar

Servislerimize ilişkin kısa sunum ve güncel haberlerimize aşağıdan ulaşabilirsiniz Kurumsal Sunum Bizden Haberler

Satış Destek

Lojistik talepleriniz için İş Geliştirme ve Satış Ekibimiz size yardımcı olmak için bekliyor

info@anitaslojistik.com+90 216 417 80 00

İletişime Geçin

Anitaş Lojistik Tanıtım

Detaylı bilgi edinmek ve operasyonlarımızı görmek için tanıtım filmimizi mutlaka izleyiniz

Müşterilerimize daha iyi hizmet üretmek için sürekli kendimizi ve operasyonlarımızı geliştiriyor iş zekası modellerini projelerimize ve iş süreçlerimize adapte ediyor ve sürekli değişim ve dönüşüm odaklı hareket ederek en verimli lojistik hizmetleri üretmek için aralıksız çalışıyoruz

İşimiz Tutkumuz
Devamlılık ve Zaman
Çözüm Odaklı

Neden bizimle çalışmalısınız Herşeyden önce işini ve lojistiği seven değer yaratmayı önemseyen yaptıkları işi hizmet üretmenin ötesinde müşterilerimizin lojistik departmanı gibi çalışmayı ilke edinmiş kendi operasyonlarını gerçekleştiriyormuş gibi çalışan tutkulu bir ekip ile size hizmet üretiyoruz. Potansiyeli, ürettiği cirosu, iş hacmi gibi parametrelerden bağımsız olarak her müşterimize aynı önem ve hassasiyet ile yaklaşıp benzer standartlarda hizmet veriyor tüm müşterilerimizin aynı öneme sahip olduğuna inanıyor ve önemsiyoruz.

Uzun süreli iş ortaklıkları Planlı, açık ve doğru modellenmiş operasyonel başlangıçlar ile hizmet sağlama sürecimiz içerisinde müşterilerimizle yürüttüğümüz hızlı bilgi alışverişi, karşılıklı iş geliştirme müdahaleleri ile sürekli sürdürülebilir maliyetler oluşturmayı hedefliyor, ürettiğimiz hizmet kalitesinin ise aynı paralelde sürekli gelişmesini sağlamaya çalışıyoruz. Böylece devraldığımız lojistik operasyonların daha iyi çözümler ile ilerlemesini, doğru maliyetlerde kalmasını ve müşterilerimizin beklentilerinin karşılanmasını amaçlıyoruz. Bu sürecin doğal bir sonucu olarak sağlıklı kurulan Müşteri – Partner ilişkisi ile uzun soluklu kontratlar gerçekleştiriyoruz.  

Birlikte Çözüm Anitaş, organizasyonu içerisinde iki önemli unsuru barındırmayı hedefliyor. İlk olarak butik bir organizasyon yapısı ile müşterilerine operasyonel süreçlerinde ihtiyaç duyacağı her türlü çözüme 7/24 tüm Anitaş ekibine anlık olarak ulaşabilme imkanını sağlarken ikinci olarak yarattığı bu esnek yapıyı yönetim ekibi, iş zekası, KPI raporlamaları, ERP ve sistem entegrasyonları ile destekleyerek müşterilerine ihtiyaç duyduğu kurumsal desteği verebilmesidir. 

  • İş Zekası ve SAP YönetimiTüm operasyonel ve finansal süreçlerimizde İş zekasına dayalı SAP çözümleri kullanıyoruz
  • Akıllı DepolarSerbest depo yönetimlerinde birçok farklı sektöre akıllı çözümler ile hizmet veriyoruz
  • %100 Rapor ve Stok GüvenliğiDepolarımızda yönettiğimiz stoklarda ve raporlamalarımızda %100 doğruluk garanti ediyoruz

Taleplerinize özel lojistik çözümler ve analizler için lütfen bize ulaşın