Pet Shop ve Mama

Farklı Sektörler Farklı Çözümler

Pet Shop ve Mama Ürünleri Sektörü

Patili dostlarımızın dünyasına lojistik çözüm ortağı olarak dahil oluyor sektör müşterilerimizin alıcılarına, petshop ve veterinerlere rafa teslim dağıtım operasyonları gerçekleştiriyoruz.

Anitaş Lojistik, sektör öncüsü müşterisine uzun yıllar verdiği lojistik servisler sonucu kazandığı tecrübe ile birlikte mama sektöründe;

Şehirlerarası komple ve parsiyel taşıma operasyonları, Türkiye geneli şehirlerde nokta bazlı teslimat operasyonları , yoğun alıcı sayısına sahip metropollerde dedike araç filoları ile günlük dağıtım operasyonlarını gerçekleştirmektedir.  

  • Şehirlerarası Komple ve Parsiyel Taşımalar
  • Türkiye geneli veteriner ve pet shop noktalarına teslimat
  • Metropollerde sabit araç filoları ile günlük dağıtım hizmeti
Nasıl
Partner Olmak
Teknoloji

Mama ve Pet Shop Hizmetlerimiz 

Uzun zaman aralığında ülkemizin bu sektörde en köklü markalarından birine hizmet üretiyoruz. Parsiyel ve komple taşımalar yapıyor aynı zamanda metropol illerde nokta bazlı dağıtım modelleri ile dedike araçlarımız ile hizmet veriyoruz. Veteriner teslimat hassasiyetlerini biliyor ve müşteri markasının sorumluluğu ile hizmet üretiyoruz. 

Tedarikçi değil Partner olmak 

Sektör bağımsız tüm müşterilerimiz için geçerli olacak şekilde tedarikçi olmaktan ziyade müşterimizin partneri olma ve uzun soluklu iş birlikteliği yapmayı hedefliyoruz. Önce operasyon ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile işimizi tutku ile yapıyoruz. 

SAP ve Saha Yönetim Çözümleri 

Tüm projelerimizde SAP çözümlerimiz ile birlikte saha yönetim uygulamaları ve iş zekası çözümleri kullanıyoruz. Digital teslimat onayları, anlık iade teslimat bildirimleri, fatura raporlamaları gibi operasyonu ve back office süreçlerini kolaylaştırıcı çözümler sağlıyoruz.

Yunus Emre Yaşaroğlu

Depo Ekip Lideri,
Depo Operasyonları

yonetimakse@anitaslojistik.com+9-0262-743 4364

Bize Ulaşın