Fmcg

Farklı Sektörler Farklı Çözümler

FMCG Sektörü Servislerimiz

Anitaş Lojistik deneyimi ve tecrübeli operasyon ekibi ile Godiva, Kerry, Sırma, Fropie markaları başta olmak üzere Fmcg sektör üreticilerine, zincir mağazalara ve geleneksel kanat alıcılarına sektöre özel dağıtım modelleri ve lojistik servisler sağlamaktadır.

Fmcg sektörünün dinamiklerini, raf rekabeti ve ürünlerin satışa hazır raflarda veya alıcılarında olması gerektiğini bilen ve operasyonlarını bu dinamikler çerçevesinde şekillendiriyoruz. Projelere özel gerekli ihtiyaçları müşterilerimiz ile birlikte planlıyoruz. Fmcg sektöründe mağaza, ana depo , B2C teslimatları başta olmak üzere müşteri ihtiyacına göre ayrıca mağazalarda sıcak satış, anlık sipariş alma,  merch hizmetleri, raf stok tamamlama gibi birçok katma değerli hizmeti birlikte üretebilmekteyiz.

  • Zincir mağaza ve geleneksel kanat dağıtım hizmetleri
  • Dağıtım, teslimat, merch, sıcak satış, anlık raf stok tamamlama hizmetleri
  • Online dağıtım izleme, digital teslimat onayları
Nasıl
Partner Olmak
Teknoloji

FMCG ye Nasıl Hizmet Veriyoruz Fmcg sektörüne özel çözümler üretiyoruz. Doğru araç tipleri farklı ısı rejimleri mağaza teslimatları konusunda tecrübeli sürücü ekip arkadaşlarımız ile operasyonlarımızı gerçekleştiriyoruz. Tüm dağıtım süreçlerini digital olarak izlenebilir olmasını sağlıyor saha yönetimi erp ve digital imzalı teslimatlar sağlıyoruz.

Tedarikçi Değil Partner Olmak

Sektör bağımsız tüm müşterilerimiz için geçerli olacak şekilde tedarikçi olmaktan ziyade müşterimizin partneri olma ve uzun soluklu iş birlikteliği yapmayı hedefliyoruz. Önce operasyon ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile işimizi tutku ile yapıyoruz. 

SAP ve Saha Yönetim Çözümleri

Tüm projelerimizde SAP çözümlerimiz ile birlikte saha yönetim uygulamaları ve iş zekası çözümleri kullanıyoruz. Digital teslimat onayları, anlık iade teslimat bildirimleri, fatura raporlamaları gibi operasyonu ve back office süreçlerini kolaylaştırıcı çözümler sağlıyoruz.

Cengiz Anitaş

Filo Müdürü,
Filo Departmanı

cengiz@anitaslojistik.com+9-0216-417 8000

Bize Ulaşın